ESPO İNŞAAT’TAN

TADİLAT & DEKORASYON

Kayseri’de 20 yılı aşkın süredir uzman kadrosuyla ESPO İNŞAAT, geliştirmiş olduğu projelerin yanı sıra yaşam alanlarınız için tadilat hizmeti de sunmaktadır. 

TADİLAT & DEKORASYON HİZMETLERİ

Kullanıma bağlı olarak oluşan deformeler, yıpranmalar için en kaliteli malzemeler kullanarak yeni baştan tasarım gerçekleştiriyoruz. ESPO İNŞAAT olarak yaratıcı düşünce sahip ve geliştirilebilir fikirlere açık olan personelimizle inşaat firması olmamızdan kaynaklı benzersiz tadilat hizmeti sunuyoruz. Tadilat ihtiyacı olan alanlar için öncelikli ihtiyaçlar belirlenerek, kaliteli ve sağlıklı çözümler üretiyoruz. Yaşam alanlarınızda yapmak istediğiniz tadilat işlemleri için alanında uzman ekibimize güvenebilir, sıra dışı konsept tasarımlar elde edebilirsiniz.

Fayans Yenileme

Yaşam alanlarındaki, mekanlardaki fayanslar zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak yıpranabilir, modası geçebilir, kırılabilir veya zarar görmüş olabilir. Zemin üzerinde, banyoda ve tuvalletteki fayanslar ortamın genel konseptini belirleyen en etkili tasarım aracı olduğundan dolayı fayansların modern ve kaliteli olması son derece önemlidir. Eskiyen fayansların tadilat işlemi görmesiyle benzersiz bir alan elde edebilir, kaliteli işçiiğin keyfini sürebilirsiniz.

Banyo Yenileme

Zamanla değişen estetik algısıyla sahip olunan banyo gereçleri zamanla sizler için sevimsiz ve kullanışsız hale gelebilir. Duşakabin, küvet, banyo fayansı, banyo tavanı, klozet, banyo lavabosu kulanıma bağlı olarak eskiyebilir, yıpranabilir. Bu durumda alanında uzman ESPO İNŞAAT’e güvenerek banyonuzu yeni baştan tasarlayabilir, mevcut alanınızı daha geniş daha ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Tuvalet Yenileme

Kullanıma bağlı olarak oluşan yıpranma, eskime ve demode olma durumunda tuvaletlerde oluşan tadilat ve yenileme ihtiyacına cevap veren ESPO İNŞAAT; tuvaletlerinizde yeni baştan sıra dışı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Eskiyen fayans veya mermer dokuları, klozet ve tuvalet taşı değişikliği, tuvalet lavabosu, musluğun değişimi, tuvalet dolaplarının değişimi gibi yeni baştan bir tuvalet elde etmenizi sağlayacak tadilat işlemiyle sizler de benzersiz bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

Mutfak Yenileme

Mutfaklarda zaman içerisinde duyulan değişiklik ihtiyacı ile mutfak dolaplarının, zemindeki kaplamanın fayansın ve parkenin değişimi, mutfak tezgahlarının değişimi gibi birbirinden önemli tadilat işlemleriyle sizler de mutfağınızı yeni baştan tasarlayabilir, en modern mutfak görünümüne sahip olabilirsiniz. Evlerin en çok vakit geçirilen alanlarından biri olan mutfaklar için hijyen ve ferahlık hissinin sürekli olabilmesi için ESPO İNŞAAT’e güvenebilir en muhteşem değişikliğe kendinizi hazırlayabilirsiniz.

Gelin Projelerinizi Birlikte Hayata Geçirelim!

Referans Firmalar

Çalışmalarımız

Hemen Teklif Alın!