ESPO İNŞAAT’TAN

KOBİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Kayseri’de 20 yılı aşkın süredir uzman kadrosuyla ESPO İNŞAAT, geliştirmiş olduğu projelerin yanı sıra Kobi Danışmanlığı Hizmetleri de sunmaktadır.

KOBİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

  • ESPO İNŞAAT, geliştirmiş olduğu projelerin yanı sıra KOBİ Danışmanlığı Hizmetleri de sunmaktadır.
  • İlgili mevzuatların anlaşılabilirliği ve hizmet prosedürlerinin çevresinde KOBİ’lere sunulan danışmalık hizmetiyle; KOBİ’lerin mevcut durumu incelenerek analiz edilir, sorunlar tespit edilir.
  • Belirlenen sorunların en etkin çözüme kavuşabilmesi amacıyla iyileştirme stratejileri belirlenir.
  • Değişim ve iyileştirme alanları için uygulama süreçleri yönetilir ve tavsiyelerde bulunulur.
  • Sunulan hizmetin sürdürülebilirliğinin sağlanması için kaliteli ve sağlıklı müşteri ilişkileri geliştirebilmek amacıyla mesleki gelişime katkı sağlamak amaçlanır.

KOBİ Danışmanlığı Ne Sağlar?

Gelin Projelerinizi Birlikte Hayata Geçirelim!

KOBİ Danışmanlığı Avantajları

  • KOBİ Danışmanlığı sağlayarak mesleğinize dair tüm başarı ölçülerini iyileştirerek etkililik, etkinlik ve verimlilik artırma olanağı elde etmiş olursunuz.
  • İşletmelerdeki analizlerin yapılması, incelenmesi, sistem yaklaşımı, karar verme destekleri; beyin fırtınası, balık kılçığı, örgütsel stratejiler; swot analizi, üretim ve insana odaklılık, takım çalışması boyutları, Türk kültüründe yönetim anlayışı, işletme ve yönetim fonksiyonları, KOBİ’lerde kurumsallaşma, müzakere teknikleri, problem çözme ve karar verme teknikleri, stratejik planlama ve stratejik yönetim, verimlilik artırma teknikleri, zaman ve toplantı yönetimi gibi birbirinden önemli konular hakkında deneyim elde etmiş olursunuz.

Referans Firmalar

Çalışmalarımız

Hemen Teklif Alın!