Espo İnşaat Yatırım Grubu

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Profesyonel İnşaat ve Danışmanlık Şirketi

Espo İnşaat Yatırım Grubu 2002 yılında İnşaat alanında faaliyetlerine başlamıştır.Daha sonra Yönetim Kurulu Başkanı Önder GENÇOĞLU tarafından faaliyetlerine Yatırım Emlak // Dire Alım, Satım, İç Mimarlık, Konut Projeleri, Tadilat İşleri, Kobi Danışmanlığı ve Anahtar Teslim Villa çalışmalarını da eklemiştir.Espo İnşaat Yatırım Grubu  kurulduğu günden bu yana genç ve dinamik yapısıyla toplumun farklı ihtiyaçlarına yönelik irili ufaklı bir çok projeyi hayata geçirmiştir. İnşaat sektöründe ve gayrimenkul alanında da önemli faaliyetleri olan Espo İnşaat Yatırım Grubu, yeni yatırım alanları ve farklı faaliyet sahalarında atılımlar gerçekleştirmeyi sürdürmektedir.

Misyonumuz

Espo İnşaat Yatırım Grubu olarak faaliyette bulunduğumuz alanlarda İstenen çözümleri en uygun ve iyi kalitede sunarak müşterilerine en üst düzeyde memnuniyetle hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

İnsana ve doğaya verdiği değeri imza attığı tüm projelerde gösteren Espo İnşaat; projelerini inşaa ederken dünden ilham alıp, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek yarınlar için en konforlu yaşam alanlarını sizlerin beğenisine sunmaktır.