Uzman Emlakçıdan

Gayrimenkul Alım-Satım

Kayseri’de 20 yılı aşkın süredir uzman kadrosuyla her türlü gayrimenkul alım-satım işlerini yürüten ekibimiz garantili yatırımlarla tasarrufunuza para kazandırıyor.Gelin sizde bu tecrübenin bir parçası olun.

Mülkünüz İçin

Doğru Zamanda Alım-Satım

Emlak yatırımı yaparken öncelikli olarak güvenilir bir inşaat firmayla çalışmanız çok önemlidir. Espo İnşaat Yatırım Grubu olarak mülkünüz için en doğru alıcıyı ve satıcıyı size getiriyoruz.Ev almaya veya satmaya karar verdiyseniz sizin için en doğru danışmanımızla hemen görüşebilirsiniz.Unutmayın Espo İnşaat’ta herkes kazanır

Yatırım Yaklaşımımız

Çeşitlilik

Uzun vadeli bir yatırım stratejisi kurmak için çeşitlendirilmiş bir portföyün korunması gerektiğine inanıyoruz. Piyasalar aşağı ya da yukarı yönlü dalgalanmalar yaşadığında, çeşitlilik stratejisi uzun vadede tutarlı bir getiri elde etmenize ve yatırım riskinizi azaltmanıza yardımcı olur.

Risk Uyarlaması

İyi bir yatırım, yatırımcıların risk toleransını dikkate alarak getiri sağlamada ne kadar başarılı olduğuyla değerlendirilir. ESPO olarak stratejimizi, emsallerine oranla daha az risk barındıran yatırım opsiyonları üzerine kuruyoruz. Yatırım süreçleri içinde, ek risk unsuru içermeden daha fazla getiri sunmanın yollarını araştırıyoruz.

Üstün Getiriler

ESPO olarak yatırımcılarımıza market ortalamalarının üzerinde getiri oranları sunmayı hedefliyoruz. Birincil lokasyonlardaki yüksek kaliteli ürünleri düşük maliyetlerle sunmaya odaklanıyoruz.

Gelin Projelerinizi Birlikte Hayata Geçirelim!

Referans Firmalar

Hemen Teklif Alın!